Strona główna
Dzisiaj jest 3-10-2023

~ WYCIECZKA NAD MORZE 2012


 
 Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska”
i Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie

mają przyjemność zaprosić do udziału w wyjeździe

Nad Bałtyk

po trasie
Licheń - Kórnik - Poznań – Szczecin - Międzyzdroje - Kołobrzeg
z nawiedzeniem Sanktuarium MB Bolesnej Królowej Polski w Licheniu
w dniach 20 – 23 sierpnia 2012 r.


Wyjazd w niedzielę 19 sierpnia o 22.30 z Placu Zamkowego w Lublinie                               i o 23.00 z placu obok kościoła w Garbowie.
W programie:
20 VIII (poniedziałek) – przyjazd do Lichenia, udział w porannej Mszy św. w Bazylice, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, przejazd do Kórnika, zwiedzanie kórnickiego zespołu zamkowo-parkowego, przejazd do Poznania nad Jezioro Maltańskie      i do Starego Miasta, czas wolny, przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Szczecina.
21 VIII (wtorek) – śniadanie, przejazd do portu morskiego, rejs wodolotem po Zalewie Szczecińskim ze Szczecina na wyspę Wolin, do Świnoujścia, wejście na latarnię morską     68 m wysokości, należącą do największych w Europie, ze wspaniałym widokiem na Bałtyk oraz okoliczne wyspy Wolin i Uznam, przejazd do znanej, wypoczynkowej miejscowości Międzyzdroje nad Bałtykiem, zakwaterowanie około południa w pięknie położonym hotelu Slavia, kilkadziesiąt metrów od plaży i brzegu morza, blisko mola, obiad, czas wolny, nocleg.
22 VIII (środa) – śniadanie, zwiedzanie Centrum Słowian i Wikingów, spacer do do miejsca pobytu żubrów w Wolińskim Parku Narodowym, obiad, czas wolny, nocleg.
23 VIII (czwartek) – śniadanie, przejazd wzdłuż morza do Kołobrzegu, zwiedzanie: Muzeum Oręża Polskiego, obrotowej kawiarni widokowej na wysokości 12-tego piętra         z widokiem na Kołobrzeg i Bałtyk, przejście na kołobrzeskie molo, czas wolny, powrót do Garbowa i Lublina w późnych godzinach nocnych.
Koszt wyjazdu 620 zł obejmuje: autobus z klimatyzacją, 3 noclegi, 2 posiłki dziennie, przewodnika, ubezpieczenie KL i NW. Opłata ta nie zawiera kosztu biletów wstępu.
Zgłoszenia do 31 maja 2012 r. przyjmuje:
Agata Kamińska (kierownik grupy) – tel. kom. 603 301 037,
zgłoszenia przyjmuje także Biuro Podróży „Avitur” w Lublinie, ul. G. Narutowicza 47, tel. (81) 534 60 10, kom. 600 952 736, www.avitur.pl  
 
 

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery