
~ PLAN SOKOŁA 2011
Program działalności
garbowskiego gniazda sokołów Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół” w Lublinie
w Roku Pańskim 2011
Obóz zimowy(narciarski):
17 – 23 I w Zwardoniu, w Beskidzie Żywieckim, na granicy polsko-słowackiej, z zakwaterowaniem w schronisku górskim “Pod Skalanką”;
Klub “Polonia Christiana”:
9 II o g. 17.00 spotkanie z reżyserem Grzegorzem Braunem, Lublin, ul. Plażowa 9,
kolejne spotkania Klubu ok. 15 IV oraz na przełomie V i VI;
Rekolekcje dla instruktorów “Sokoła”:
2 – 3 IV na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, połączone z zajęciami sportowymi;
Nauka jazdy konnej:
2 V w gospodarstwie pp. Jędrejków w Bogucinie;
Rajd “Garbów”:
14 V z zakończeniem przy ognisku;
Wyjazdy do Warszawy
29 V Marsz dla Życia i Rodziny,
11 XI Marsz Niepodległości;
Spływ kajakowy na rzece Wieprz:
25 VI (ewentualnie do wyboru 25 – 26 VI);
Udział w Festynie Garbowskim 2011:
Obóz letni:
16 – 31 VII w Wetlinie w Bieszczadach, na pograniczu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, w dwóch podobozach - kolonijnym lub survival (dla twardzieli);
Kurs żeglarski: IX na Zalewie Zemborzyckim;
Zlot “Sokoła” lubelskiego: 1 – 2 X okolice Lublina;
Kurs strzelecki: XI strzelnica w Lublinie.
Program ma charakter otwarty i może podlegać uzupełnieniom i zmianom w trakcie roku.
Garbów, Lublin, 30 stycznia 2011 r.
Powered by
dzs.pl &
Hosting &
Serwery