Strona główna
Dzisiaj jest 3-10-2023

~ WYCIECZKA DO WŁOCH


 

 Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lublinie
i Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska”

mają przyjemność zaprosić w dniach 30 czerwca-8 lipca 2012 r. do udziału w wyjeździe 

do

Włoch

po trasie

Wenecja-San Marino-Monte Cassino-wyspa Capri-Rzym-Pisa-Frankenburg
z nawiedzeniem grobu bł. Jana Pawła II w bazylice św. Piotra na Watykanie


Wyjazd w piątek 29 czerwca 2012 r. o godz. 22.00 z Placu Zamkowego w Lublinie
i o 22.30 z placu przy kościele w Garbowie
W programie:
30 VI (sobota) – przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Obiadokolacja i nocleg w Lido di Jesolo, wypoczynkowej miejscowości nad Adriatykiem koło Wenecji.
1 VII (niedziela) – śniadanie, przejazd na parking i podróż statkiem po morskiej zatoce do Wenecji, zwiedzanie Wenecji, udział w niedzielnej Mszy św., powrót statkiem na parking, przejazd i pobyt   w San Marino, państwie, enklawie we Włoszech, najstarszej republice świata, przejazd do Rimini, kurortu nad Adriatykiem, obiadokolacja i nocleg.
2 VII (poniedziałek) – śniadanie, przejazd na Monte Cassino, pobyt i modlitwa na cmentarzu żołnierzy polskich, zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego, przejazd koło Neapolu i wulkanu Wezuwiusz do Sorrento nad Morzem Tyrreńskim, obiadokolacja i nocleg.
3 VII (wtorek) – śniadanie, podróż statkiem na najpiękniejszą włoską wyspę Capri, pobyt i zwiedzanie wyspy, możliwość opłynięcia Capri statkiem z zawinięciem do Lazurowej Groty, przejazd do hotelu k. Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
4 VII (środa) – śniadanie, przejazd do Watykanu, udział w środowej audiencji generalnej z papieżem Benedyktem XVI na Placu św. Piotra, zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, modlitwa przy grobie bł. Jana Pawła II, zwiedzanie Rzymu, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 VII (czwartek) – śniadanie, przejazd do Rzymu, kontynuowanie zwiedzania najatrakcyjniejszych miejsc w Rzymie, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
6 VII (piątek) – śniadanie, przejazd malowniczą autostradą przez góry wzdłuż Morza Tyrreńskiego i Liguryjskiego do Pisy ze słynną krzywą wieżą, zwiedzanie, przejazd na obiadokolację i nocleg.
7 VII sobota) – śniadanie, przejazd przez północne Włochy i Alpy do Frankenburga w Górnej Austrii, obiadokolacja i nocleg.
8 VII (niedziela) – śniadanie, udział w niedzielnej Mszy św., przejazd nad alpejskie jezioro Attersee, powrót przez Austrię i Czechy do Garbowa i Lublina w późnych godzinach nocnych.

Koszt wyjazdu ok. 1700 zł obejmuje: autobus z klimatyzacją, 8 noclegów, 2 posiłki dziennie, opiekę pilota i przewodników, ubezpieczenie KL i NW. Opłata ta nie zawiera biletów wstępu i lokalnej komunikacji, które wyniosą ok. 40 euro. Wyjazd nie wymaga paszportów.
Zgłoszenia do 30 kwietnia 2012 r. przyjmuje Zdzisław Niedbała (kierownik grupy) – tel kom.     603 867 457, zgłoszeń można także dokonywać w Biurze Podróży „Avitur” Ewa Wilczyńska w Lublinie, ul. Narutowicza 47, tel. (81) 534 60 10, kom. 600 952  736, www.avitur.pl
 
 

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery